Koolitus

Läbi paljude uurimis- ja analüüsiprojektide on Centari analüütikutel kogunenud väärtuslikke oskusi ja teadmisi oma valdkonnas, mida nad hea meelega ka teistega jagavad. Sellel eesmärgil loodi 2014. aastal Centari Analüüsikool. Nagu nimigi ütleb pakub Centar koolitusi peamiselt uuringute kavandamise ja läbiviimise ning andmeanalüüsi meetodite ja nende rakendamise vallas. Centari Analüüsikool on registreeritud Haridus- ja Teadusministeeriumis koolitusasutusena.

Ühena vähestest Eestis pakume koolitusi andmeanalüüsipaketi R kasutamiseks.

Meie koolitused on reeglina modulaarsed, pakkudes seeläbi võimalust koolituspäeva paindlikult kavandada ja läbi viia. Ühe mooduli ehk teema pikkuseks on tavaliselt 2-4 akadeemilist tundi. Andmete analüüsimisel on oluline nii teoreetiline mõistmine kui ka oskused analüüsi praktiliselt läbi viia. Seetõttu eelistame koolitustel neid kahte kombineerida ja lisaks teooriale tutvustame hea meelega ka erinevaid analüüsitarkvarasid. Seda silmas pidades oleme välja töötanud järgnevad koolitusprogrammid. Koolituse võib kokku kombineerida ka erinevatesse programmidesse kuuluvatest moodulitest. Erinevate moodulite nimekirja leiad SIIT.

Centari Analüüsikooli koolituste sihtrühmaks on kõik analüüsioskuste täiendamisest huvitatud inimesed, mistahes ametialalt, ettevalmistusega või huvidega. Tegeleme koolituste pakkumisega ainult valmiskomplekteeritud gruppidele. Kui mõni meie koolitus pakub teile huvi, võtke julgelt ühendust aadressil centar@centar.ee.

Praegused koolitused

ANALÜÜSITARKVARA R PRAKTILINE KASUTAMINE

Kõik huvilised
40 akadeemilist tundi

Andmetöötlustarkvarad on sageli liiga kallid ja piiratud paindlikkusega. R on üks võimsamaid tänapäevaseid andmeanalüüsitarkvarasid, kuid tihti mainitakse tema juures esialgset järsku õppimiskõverat. Viiepäevane praktilistele harjutustele üles ehitatud koolitus aitab üle saada esmastest raskustest andes tööriistad nii lihtsamate kui ka keerukamate andmeanalüüsi ja andmete visualiseerimise jaoks. Sügisene programm koosneb kahest osast: kolmepäevane (9., 16. ja 23.09) [...]